Ta strona korzysta z cookies OK wiecej

O nas

PEHAMET jest wiodącym dystrybutorem produktów i półproduktów z metali takich, jak: miedź, mosiądz, aluminium, brąz, stal nierdzewna i kwasoodporna, a także prowadzi skup i sprzedaż surowców wtórnych z metali kolorowych. Firma posiada nowoczesne Centrum Serwisowe, które świadczy usługi w zakresie precyzyjnego cięcia i obróbki metali nieżelaznych. Spółka działa w branży od 1990 roku.

PHM PEHAMET dysponuje szerokim zapleczem magazynowo - serwisowymi. Dzięki rozbudowanej strukturze oraz profesjonalnemu wsparciu techniczno – logistycznemu gwarantujemy wyjątkowo krótkie i elastyczne terminy realizacji zamówień oraz sprawną obsługę Kontrahentów na terenie całego kraju. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która zaczęła dostarczać towar bezpośrednio do magazynu Klienta.

PEHAMET adresuje swoją ofertę produktów i usług do różnych sektorów rynku, w których istnieje zapotrzebowanie na półprodukty z metali kolorowych i stali, a zwłaszcza branż: AGD, budownictwo, ciepłownicza, chłodnictwo i klimatyzacja, elektronika i elektrotechnika, energia odnawialna, przemysł motoryzacyjny, energetyka, transport i telekomunikacja.

Zespół PEHAMET tworzy grono wykwalifikowanych pracowników. Swoim Klientom oferujemy wysoką jakość obsługi i model współpracy zgodny ze standardami światowego rynku metalurgicznego. Gwarantujemy profesjonalną opiekę doradcy na każdym etapie realizacji zamówień oraz możliwość uzyskania fachowego wsparcia w zakresie wyboru produktów i usług.
 
Kraków Rzeszów
Kraków
ul. Kosiarzy 2B, 30-733 Kraków 12 653 25 88 12 653 15 62 12 655 80 27 krakow@pehamet.com.pl
projekt i realizacja: BigCom